IBB UAB

Directory



Becari associat | Catedràtic | Contracte Projecte | Estudiant col·laborador | Investigador  | Investigador en formació (Màster) | Investigador ICREA | Investigador postdoctoral | Investigador predoctoral en formació (PhD) | Investigador Ramón y Cajal | PAS | PostDoc | Professor Agregat | Professor Associat | Professor Lector | Professor Titular | Professor Visitant | Sense categoria | Tècnic de Suport a la Recerca | 


Becari associat
Balcells Biel Becari associat biel.balcellsde@autonoma.cat
Bauzá Antonio Maria Becari associat antoniamaria.bauza@autonoma.cat
Benaali Yasmina Becari associat yasmina.benaali@autonoma.cat
Brando Natalia Becari associat nataliabrando13@gmail.com
Buza Carolina Becari associat 935811379 carolinabuza48@gmail.com
da Fonseca Rafael Becari associat fonseca.alves@unesp.br
Del Valle Anaixis Becari associat anaixis.delvalle@uab.cat
Devesa Laia Becari associat laia.devesa@e-campus.uab.cat
Diaz Maria Becari associat maria.diaz.r@e-campus.uab.cat
El Hommad Allal Becari associat allal.hommad@gmail.com
Faus Maitane Becari associat maitanefc@gmail.com
Garcias Maria Magdalena Becari associat 935811379 mmagdalena.gr@gmail.com
Garreta Olga Becari associat 935868950 olga.garreta@uab.cat
Gorriz Albert Becari associat 935813237 albertgorrizv@gmail.com
Iglesias Paula Becari associat paulaigmo@gmail.com
Li Ying Becari associat 935868954 ying.li4@e-campus.uab.cat
Molins Ainhoa Becari associat ainhoamolinsb@gmail.com
Pellicer Mireia Becari associat mireiapellicer7@gmail.com
Pons Joan Lluis Becari associat joanlluispons@gmail.com
Ramos Marc Becari associat 935868936 marc.ramoss@autonoma.cat
Teixera de Pinho Marianna Becari associat 935812864 favaro.mtp@gmail.com
Toth Lil Fanni Becari associat lil.fanni.toth@gmail.com
Tuxans Marina Becari associat 935813237 marina.tuxans24@gmail.com
Vaquer Aina Becari associat ainavpico@gmail.com
Viñas Xavier Becari associat xavier.vinasm@autnonoma.cat

Catedràtic
Ariño Joaquin Catedràtic 34-935811315 joaquin.arino@uab.cat
Arús Carles Catedràtic Carles.Arus@uab.es
Avilés Francesc Xavier Catedràtic 935868951 francescxavier.aviles@uab.es
González Àngels Catedràtic 935868938 angels@klingon.uab.es
Jaraquemada Dolores Catedràtic 935812409 Dolores.jaraquemada@uab.es
Lluch Josep Maria Catedràtic 93 581 21 38 JoseMaria.Lluch@uab.es
Pividori Mª Isabel Catedràtic 34 93 581 2804 isabel.pividori@uab.cat
Querol Enrique Catedràtic 935868951 Enric.Querol@uab.es
Ventura Salvador Catedràtic 935868956 salvador.ventura@uab.es
Villaverde Antonio Catedràtic 935812148 antoni.villaverde@uab.es

Contracte Projecte
Corchero Jose Luis Contracte Projecte 935812148 jlcorchero@ciber-bbn.es
Fernández Tamara Contracte Projecte Tamara.Fernandez@uab.cat
Livieri Andrea Lourdes Contracte Projecte alivieri555@gmail.com
Martínez Carlos Contracte Projecte 935812864 carlosmartineztorro@gmail.com
Muntasell Aura Contracte Projecte 935813237 aura.muntasell@uab.cat
Sanchez Julieta María Contracte Projecte jsanchezga@gmail.com
Sanchez Miquel Contracte Projecte 935868952 miquelsanchezosuna@gmail.com
Ungun Gülnur Semahat Contracte Projecte gulnur.ungan@gmail.com

Estudiant col·laborador
Abancó Ferran Estudiant col·laborador 935813237 ferran.abanco@e-campus.uab.cat
Area María Estudiant col·laborador 935813237 mariaareanavarro24@gmail.com
Basanta Núria Estudiant col·laborador nuria.basanta@autonoma.cat
Behbahanipour Molood Estudiant col·laborador 935868936 mbehbahani2019@gmail.com
Borràs Helena Estudiant col·laborador 935868954 helena.borras@uab.cat
Bravo Marc Estudiant col·laborador marc.bravo@uab.cat
Costals Maria Estudiant col·laborador maria.costals@autonoma.cat
Coves Carmen Estudiant col·laborador carmencovespozo@gmail.com
Escribano Núria Estudiant col·laborador nuriaescribanoes@gmail.com
Gago Judit Estudiant col·laborador judit.gago.1414@gmail.com
Garcia Marlid Estudiant col·laborador 935813473 marlid.garcia@e-campus.uab.cat
Gómez Ruth Estudiant col·laborador 935868958 ruth.gomezgr@e-campus.uab.cat
Guerri Filippo Estudiant col·laborador filippo.guerri@anaxomics.com
Marcos Marina Estudiant col·laborador 935868952 bonesmarina@gmail.com
Martín Fernando Estudiant col·laborador 935812864 fermartinsilva@gmail.com
Mompart Adrià Estudiant col·laborador adria.mompart@autonoma.cat
Muñoz Lorena Estudiant col·laborador Lorena.Munozr@autonoma.cat
Murga Jesús Estudiant col·laborador 935868958 jesus.murga@uab.cat
Osorio Luis Estudiant col·laborador luisosoriocampos1998@gmail.com
Santolaria Carlos Estudiant col·laborador 935811231 carlos.santolaria@uab.cat
Sendra Joana Estudiant col·laborador 935868952 joanasendramolina@gmail.com
Torrent Gerard Estudiant col·laborador gerard.torrenti@e-campus.uab.cat
Ventura Queralt Estudiant col·laborador queralt.ventura@autonoma.cat

Investigador
Bernuz Mireia Investigador 935812806 mireiabernuz95@gmail.com
Cerdà Joan Investigador 93 581 2802 joan.cerda@uab.cat
Chauvigne Francois Investigador 93 5811181 francois.chauvigne@uab.cat
Finn Roderick Nigel Investigador 935814188 nigel.finn@uib.no
Goikoetxea Alexander Investigador alexander.goikoetxea@uab.cat
Teles Mariana Investigador 935813473 mariana.teles@uab.cat
Vazquez Esther Investigador 935812148 esther.vazquez@uab.cat

Investigador en formació (Màster)
Bárcenas Oriol Investigador en formació (Màster) 935868936 oriol.barcenas@autonoma.cat
Bartolomé Andrea Investigador en formació (Màster) 935868936 andreabartolome18@gmail.com
Bucevic Nina Investigador en formació (Màster) nina.bucevic@gmail.com
Camps Judit Investigador en formació (Màster) campsjudit99@gmail.com
Carrón Nerea Investigador en formació (Màster) nerea.carron@e-campus.uab.cat
Fabà Júlia Investigador en formació (Màster) 935811379 jfabacosta@gmail.com
Fornt Marc Investigador en formació (Màster) 935868936 marc311998@gmail.com
García Manel Investigador en formació (Màster) 935813237 gmanel17@gmail.com
García Juan Carlos Investigador en formació (Màster) jcgm.cdm@gmail.com
Jiménez Jesús Investigador en formació (Màster) jesusetejijor@gmail.com
Lázaro Gonzalo Investigador en formació (Màster) 935813237 gonzalolbe98@gmail.com
López Maria Investigador en formació (Màster) 935811379 maria.lopez.panades@uab.cat
Manglano Zoe Investigador en formació (Màster) 935862154 zoe.manglano@e-campus.uab.cat
Melón Paula Investigador en formació (Màster) paulamelonbajo@gmail.com
Ortiz Juan Camilo Investigador en formació (Màster) 935868952 jcaortizortiz@gmail.com
Rueda Ariana Investigador en formació (Màster) 935812864 ariana.rueda@hotmail.es
Sarlé Pau Investigador en formació (Màster) 935868954 pausv98@gmail.com
Solà Roger Investigador en formació (Màster) rsolaide14@alumnes.ub.edu
Solà Bertq Investigador en formació (Màster) bertasolaf@gmail.com
Soler Irina Investigador en formació (Màster) irina.soler@uab.cat
Yam Keren Elizabeth Investigador en formació (Màster) 935811379 keren.yamduarte@gmail.com
Zekhnini Abdelghani Investigador en formació (Màster) abdelino@hotmail.es

Investigador ICREA
Cáceres Mario Investigador ICREA 935868726 mario.caceres@uab.cat
Daura Xavier Investigador ICREA 935868940 xavier.daura@uab.cat

Investigador postdoctoral
Burdukiewicz Michal Jan Investigador postdoctoral michalburdvkiewicz@gmail.com
Carratalá Jose Vicente Investigador postdoctoral 935812864 josevicente.carratala@e-campus.uab.cat
Lascorz Jara Investigador postdoctoral 935862864 jaraadelina.lascorz@uab.cat
Montpeyó David Investigador postdoctoral 935868954 david.montpeyo@gmail.com
Rossi Rosanna Investigador postdoctoral rossirosanna3@gmail.com

Investigador predoctoral en formació (PhD)
Aceituno Patricia Eliana Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813473 patricia.aceituno.a@gmail.com
Albacar Marcel Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811231 marcel.albacar@uab.cat
Alfonso Paula Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868954 palfonsotriguero@outlook.com
Alvarez Lucia Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811429 Lucia.Alvarez@uab.cat
Aran Andrea Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813237 andrea.aran@uab.cat
Atienza Jan Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812864 jan.atienza@uab.cat
Berrio Carlos Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813237 carlos.berrio@e-campus.uab.cat
Bierge Paula Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868952 pbierge@tauli.cat
Brandts Irene Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813473 irene.brandts@uab.cat
Campoy María Elena Investigador predoctoral en formació (PhD) elena.campoy@uab.cat
Cano Olivia Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812864 olivia.cano.garrido@gmail.com
Carreño Aida Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812864 aidacaf@gmail.com
Castro Júlia Investigador predoctoral en formació (PhD) 93 5811181 julia.castro@irta.cat
Férez Tomàs Investigador predoctoral en formació (PhD) 935814801 tomas.ferez@e-campus.uab.cat
Fernandez Roger Investigador predoctoral en formació (PhD) roger.fernandez.palomeras@gmail.com
Gil Marcos Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868936 marcosgil94@gmail.com
Goldin Carla Jimena Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868936 carla.goldin@gmail.com
González Laura Investigador predoctoral en formació (PhD) laura.gonzalez.rodelas@uab.cat
Huang Yan Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811379 rachealhuang@hotmail.com
Jiménez Rafael Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868954 rafael.jimeneza@e-campus.uab.cat
López Héctor Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812864 hector.lopezl@hotmail.com
Madrid Cristina Investigador predoctoral en formació (PhD) 93 581 1379 cristina.madrid.sandin@uab.cat
Maldonado Andros Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811379 andros.maldonado@uab.cat
Marfà Jennifer Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812409 jennifer.marfa@uab.cat
Marín Laia Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811379 laia.marin@uab.cat
Marín Cristina Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811379 Cristina.Marin.Garcia@uab.cat
Mesas Melania Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812409 melania.mesas@uab.cat
Moreira Ricardo Investigador predoctoral en formació (PhD) rmoreira.pinhal@gmail.com
Mulero Marta Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868954 martamulace@gmail.com
Nikou Nikoleta Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811379 Nikoleta.Nikou@uab.cat
Pallarès Arnau Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812806 arnau.pallares@uab.cat
Pastor Alba Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813237 albapastorm02@gmail.com
Peña Samuel Investigador predoctoral en formació (PhD) +34 935812154 samuel.PDiaz@gmail.com
Pintado Carlos Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868936 cpintado1997@gmail.com
Pradas Eddie Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868954 eddi.pradas@gmail.com
Pujol Gala Investigador predoctoral en formació (PhD) galapujol19@gmail.com
Pujols Jordi Investigador predoctoral en formació (PhD) 935862154 jordi.pujolspujol@gmail.com
Rey Angel Investigador predoctoral en formació (PhD) 935811181 angel.rey@uab.cat
Rodriguez Enrique Investigador predoctoral en formació (PhD) enrique.rodriguezbote@gmail.com
Rojas Mauricio Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813473 mauricio.e.rojas.p@gmail.com
Sánchez Lucia Investigador predoctoral en formació (PhD) 935868954 luciasanchezalba96@gmail.com
Santos Jaime Investigador predoctoral en formació (PhD) 935862154 jaime.santos@uab.cat
Tirado Adrián Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813237 adrian.tirado.herranz@gmail.com
Voltà Eric Investigador predoctoral en formació (PhD) 935812864 eric.voltaduran@gmail.com
Zerpa Oriana Investigador predoctoral en formació (PhD) 935813473 orizerpa@gmail.com

Investigador Ramón y Cajal
Roher Nerea Investigador Ramón y Cajal 93 5813473 nerea.roher@uab.cat

PAS
Barceló Anna PAS 935868945 anna.barcelo@uab.cat
Benitez Lourdes PAS 935811131 lourdes.benitez@uab.cat
Bueno Laura PAS 935868929 Laura.bueno@uab.cat
Calzada Rosa PAS 935868930 rosa.calzada@uab.cat
Carrascosa Elisabet PAS 935868929 elisabet.carrascosa@uab.cat
Colás Silvia PAS 935813237 Silvia.colas@uab.cat
Costa Manuela PAS 935868948 manuela.costa@uab.cat
García Francisca PAS 935868946 Francisca.Garcia@uab.es
Iborra Antoni PAS 935868986 antoni.iborra@uab.es
Infante Natividad PAS 935811233 natividad.infante@uab.cat
Lahoz Roger PAS 935868945 Roger.Lahoz@uab.cat
Merino Almudena PAS 935811185 Almudena.Merino.Palomar@uab.cat
Mestre Francesca PAS 935811131 Francesca.Mestres@uab.cat
Mongay Rosa PAS rosa.mongay@uab.cat
Palma Francisca PAS francisca.palma@uab.cat
Pancho Joan PAS 935813582 joanjosep.pancho@uab.cat
Solé Montserrat PAS 935868937 montserrat.sole.castellvi@uab.cat
Torres Àngels PAS angelsmaria.torres@uab.cat

PostDoc
Candiota Ana Paula PostDoc 935812807 AnaPaula.Candiota@uab.cat
Covaleda Giovanni PostDoc 935868954 gcovaledacortes@gmail.com
Fernandez Carolina PostDoc 935812806 carolina.fdez91@gmail.com
García Javier PostDoc 935868936 javiergarciapardo@msn.com
Julià Mª Margarita PostDoc 935868943 margarita.julia@uab.cat
Karakostis Konstantinos PostDoc konstantinos.karakostis@uab.cat
Navarro Susanna PostDoc 935868936 susanna.navarro.cantero@uab.es
Puig Marta PostDoc 935811331 marta.puig@uab.cat
Seras Joaquin PostDoc 935812864 joaquin.seras@gmail.com
Serna Naroa PostDoc 935812864 srnaroa@gmail.com
Tanco Sebastian PostDoc 935868936 sebastianmartin.tanco@uab.cat
Unzueta Ugutz PostDoc 935812864 UGUTZ16@hotmail.com
Varejão Nathalia PostDoc 935868938 varejaon@gmail.com

Professor Agregat
Alvarez Iñaki Professor Agregat 935813237 Inaki.Alvarez@uab.es
Casamayor Antonio Professor Agregat 935811278 antonio.casamayor@uab.cat
Casillas Sònia Professor Agregat 935868958 sonia.casillas@uab.cat
Castaño Raul Professor Agregat 935814802 raul.castano@uab.es
Fernández Mª Rosario Professor Agregat 935813422 rosario.fernandez@uab.cat
Lorenzo Julia Professor Agregat 935868957 julia.lorenzo@uab.es
Perez Josep Antoni Professor Agregat 935868953 JosepAntoni.Perez@uab.cat
Reverter David Professor Agregat 935868955 david.reverter@uab.cat
Roig Ignasi Professor Agregat 935811211 ignasi.roig@uab.cat
Roura Carme Professor Agregat 935812801 carme.roura@uab.cat
Ruiz-Herrera Aurora Professor Agregat 935812572 aurora.ruizherrera@uab.cat
Yero Daniel Professor Agregat 935813028 daniel.yero@bioinf.uab.es

Professor Associat
Franco Luis Professor Associat 935868952 luis.franco@uab.cat
Perez Jorge Professor Associat jorge.perez.valle@uab.cat
Quijada Oscar Professor Associat 935868952 oscar.quijada@uab.cat

Professor Lector
Palacio José Ramón Professor Lector 935812806 joseramon.palacio@uab.es
Piñol Jaume Professor Lector 935868953 Jaume.Pinyol@uab.es

Professor Titular
Barbadilla Antonio Professor Titular 935868941 antonio.barbadilla@uab.es
Ferrer Neus Professor Titular 935812148 neus.ferrer@uab.cat
Gibert Isidre Professor Titular 935812050 Isidre.Gibert@uab.cat
Martí Mercè Professor Titular 935812409 Merce.Marti@uab.es
Pallarès Irantzu Professor Titular 935812154 irantzu.pallares@uab.cat

Professor Visitant
Mozo Angel Professor Visitant 935868953 angel.mozo@mex.udl.cat

Sense categoria
Masgrau Laura Sense categoria 935868937 laura.masgrau@uab.cat
Porras Juan Carlos Sense categoria JuanCa95@gmail.com
Rocabert Anna Sense categoria annarocabertadalid@gmail.com

Tècnic de Suport a la Recerca
Conchillo Oscar Tècnic de Suport a la Recerca 935814431 oscar.conchillo@bioinf.uab.cat
Cortés Fran Tècnic de Suport a la Recerca 935868950 francisco.cortes@uab.es
Egea Raquel Tècnic de Suport a la Recerca 935868942 raquel.egea@uab.es
Esperante Sebastián Andrés Tècnic de Suport a la Recerca 935868954 sebandre@gmail.com
Garcia Carvalho Francisca Tècnic de Suport a la Recerca 935862154 chicagpinheiro@gmail.com
Gomez Andromeda Celeste Tècnic de Suport a la Recerca 935813028 celeste.celesteg@gmail.com
Márquez Mercedes Tècnic de Suport a la Recerca 935812864 mercedes.marquez@uab.cat
Mendoza Rosa Tècnic de Suport a la Recerca 935812864 rmendoza@ciber-bbn.es
Parlade Eloi Tècnic de Suport a la Recerca 935812864 eloipm1@gmail.com
Robledo Montse Tècnic de Suport a la Recerca 935811231 montserrat.robledo@uab.cat
Rosés Carles Tècnic de Suport a la Recerca 935868945 crosespol@gmail.com
Santos Andrés Tècnic de Suport a la Recerca andresalberto.santos@uab.cat
Sierra Arais Tècnic de Suport a la Recerca 935868986 araissierra@gmail.com
Ulinic Daniel Tècnic de Suport a la Recerca 935812807 dani.ulinic@gmail.com
Yakymenko Illya Tècnic de Suport a la Recerca 935868958 Illya.Yakymenko@uab.cat